Вінницький фонтан

Перший сайт про фонтан Roshen у Вінниці

Останнє оновлення03:41:39 AM GMT

Ви тут

Оголошення партнерів

Підтримати проект

Підтримати проект

Готелі Вінниці

Готелі Вінниці

web-майстрам

Информеры Винницкий фонтан

Слідкувати за новинами через

facebook

Технічні характеристики

Технічні характеристики фонтану:

  • Довжина – 97 м.
  • Ширина – 10 м.
  • Висота центрального струменя – 63 м.
  • Розліт води по фронту – 140м.
  • Кількість підводних ліхтарів – 560 шт.
  • Вартість - 37 млн. грн.

Водотоннажність платформи – близько 170 т. Платформа зареєстрована в реєстрі судноплавства України. Баластна система дозволяє платформі спливати та занурюватися.

технічні характеристики фонтану

Платформа побудована за всіма стандартами суднобудівництва, класифікована регістром судноплавства України як стоєчне судно класу К   В3, та зареєстрована в реєстрі судноплавства України. Баластна система дозволяє платформі спливати для проведення технічного огляду насосів. Насосна система складається з 67 насосів датської фірми Грундфос, потужністю від 3 до 55 кВт для забезпечення фонтанних ефектів, та 30 насосів для обслуговування баластних цистерн. На відміну від більшості фонтанних систем, котрі монтуються у штучних басейнах з системами очищення води, унікальність цього проекту полягає в тому, що фонтан використовує воду «живої» ріки. Тому насосна система спроектована з екстремально високими вимогами до надійності, всі насоси з нержавіючої сталі, важливі елементи продубльовано.

технічні характеристики фонтану

Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

Фонтан Roshen містить рухомі елементи: 4 системи UFO з електроприводом, на кожну з яких змонтовано по 40 форсунок та 11 невеличких фонтанчиків, що обертаються навколо своєї осі. Плавність руху досягається за допомогою перетворювачів частоти Hitachi.

технічні характеристики фонтану

Під час трансляції вечірньої шоу-програми демонструється свтло-музично-водяне шоу з використанням музики відомих композиторів сучасності та класики. Центральною композицією програми є сингл Сари Брайтон

Використано матеріали прес-служби фонду Петра Порошенка.