Вінницький фонтан

Перший сайт про фонтан Roshen у Вінниці

Останнє оновлення03:05:05 AM GMT

Ви тут

Оголошення партнерів

Підтримати проект

Підтримати проект

Готелі Вінниці

Готелі Вінниці

web-майстрам

Информеры Винницкий фонтан

Слідкувати за новинами через

facebook

Новини

Фонтан і набережна Roshen - кращі споруди 2011 р

Напередодні Дня будівельника Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підбило підсумки Конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2011 році. Перше місце зайняли набережна та світло-музичний фонтан Roshen.
Деталі на tsn.ua.

Додано розділ готелі

На сайті "Вінницький фонтан" створено розділ "Готелі", який використовує функціонал сайту hotels24.ua. Це дозволяє отримувати інформацію про готелі та бронювати номери для відвідування шоу.

Відбувся запуск небесних ліхтариків

21 липня у День Романтики на набережній Рошен відбувся запуск небесних ліхтариків. Незважаючи на прохолодну погоду і сильний вітер, який зламав молоде дерево на набережній, на вечірнє шоу прийшло як завжди багато відвідувачів. У численних продавців можна було купити небесні ліхтарики по ціні 20 грн.

небесні ліхтарики

Шоу почалося із запізненням на хвилин 15, оскільки йому передував невеликий салют. Не очікуючи завершення шоу, більшість закоханих пар розпочали запуск ліхтариків з газонів та доріжок набережної.

запуск ліхтариків

Оскільки було досить вітряно частина ліхтариків відлітала в сторону і знаходила спини людей, які стояли на набережній. Проте більшість відвідувачів з розумінням ставилися до ситуації і повертали ліхтарики власникам або переадресовували в небо.

В цілому свято вдалося, хоча на майбутнє, на мій погляд, потрібно розмежувати глядачів та власників ліхтариків. Наприклад запускати їх на набережній в районі фабрики Рошен, щоб уникнути контакту глядачів з відкритим вогнем ліхтариків.

Запуск повітряних ліхтариків

До уваги туристів та жителів міста Вінниці.
21 липня в день Романтики заплановано запуск повітряних ліхтариків на набережній Рошен.

День романтики

Деталі на: vk.com/zapusk_vinnucya", vk.com/topic-40961748_27008758" .

Запроси "Кабріоліто" на фонтан

Цього літа на "Новому каналі" стартувала передача "Кабріоліто". Герої програми Ольга Фреймут, Сергій Притула та Олександр Педан мандрують кабріолетом Україною з метою відвідати її цікаві місця.

Кабріоліто

Сайт "Вінницький фонтан" запросив трійцю відвідати фонтан Roshen через сторінку програми "Кабріоліто" у FaceBook. Пропоную читачам підтримати пропозицію коментарями на сайті програми або сторінці у Facebook, щоб ведучі все ж завітали до Вінниці і показали її перлину всій країні.

Сторінка 9 з 15