Вінницький фонтан

Перший сайт про фонтан Roshen у Вінниці

Останнє оновлення03:41:39 AM GMT

Ви тут

Оголошення партнерів

Готелі Вінниці

Готелі Вінниці

web-майстрам

Информеры Винницкий фонтан

Відкриття фонтану Roshen 2012

23 квітня 2012 року відбулося урочисте відкриття нового сезону світло-музичного фонтану Roshen. Відійдемо від сухої констатації фаактів і опишемо відкриття очима учасника.

Доїхати на фонтан виявилося не просто. В зв'язку з відкриттям був перекрити центральний міст, що привело до зупинки руху трамваїв. Ця новина виявилася несподіванкою для автора статті та ще цілого ряду людей на зупинці, які їхали на відкриття фонтану. Неінформованість про перекриття руху - мінус нашому сайту та іншим регіональним ЗМІ. Змінивши маршрут та пройшовши пішки частину дистанції, потрапив на набережну о 20-30. Людей було менше, ніж на відкритті восени. Можливо, це пов'язано з дощем, який пішов за півгодини до відкриття і періодично накрапав. Але протиснутися в центр набережної було важко. Спуски до річки були перекриті міліцією (скоріше за все, щоб нікого в тисняві не зіштовхнули в Південний Буг), тому всі присутні стояли на другому ярусі набережної.

В цей час в самому розпалі було шоу "літаючих барабанщиків" - французького колективу запрошеного на відкриття фонтану.

Літаючі барабанщики
На двох стрілах кранів були підвішені барабанщики, які вибивали в барабани свої мелодії, та повтряна гімнастка. На мій погляд, запрошення такого оригінального колективу - гарний подарунок гостям свята від організаторів. Усе дійство транслювалося на великому екрані, що полегшувало перегляд.

Після літаючих барабанщиків естафету перехопив іллюзіоніст, який сховав Петра Олексійовича Порошенка у скрині. Поки відбувався фокус в небо зі сторони мосту здійнялися палаючі ліхтарики, що було дуже гарно та символічно. Після нетривалих пошуків Порошенко з'явився на іншому кінці набережної і під супровід охорони, яка забезпечувала прохід, пройшов через натовп до сцени. Зворотній відлік - і фонтан запущено.

Описувати шоу немає сенсу - його потрібно дивитися. Для глядачів хочу відмітити, що проектування зображення на стіну води потрібно дивитися з центру. Навіть під кутом 45 градусів, його уже погано видно. В майбутньому займайте місця в центрі.

Після закінчення програми о 21-30 Петро Олексійович подарував гостям ще одну програму, під час якої почалася злива. Але справжнім поціновувачам мистецтва вона не завадила, хоча глядачів поменшало і дивитися можна було майже в перших рядах.

Хочеться також відмітити одну деталь - палили на набережній мало, хоча міліції серед людей було небагато, вона була зосереджена біля сцени та проходів.

Закінчилося шоу яскравим феєрверком о 22-й годині.

Після відкриття міст був відкритий, але рух трамваїв відновився пізніше.

В цілому відкриття було цікавим, фонтан чудовим, організатори - молодці.

Запрошуємо Вінничан та гостей міста на вінницький фонтан!


Використано фотографії сайту 20minut.ua