Винницкий фонтан

Первый сайт о фонтане Roshen в Виннице

Последнее обновление03:41:39 AM GMT

Ви тут

Объявления партнеров

Поддержать проект

Поддержать проект

Гостиницы Винницы

Гостинницы Винницы

web-мастерам

Информеры для веб-мастеров

Следить за новостями через

facebook

Пост-реліз

There are no translations available.

4 вересня у Вінниці, яка вважається кондитерською столицею Східної Європи відкрито набережну Рошен та унікальний світло-музичний фонтан, який за технічними характеристиками можна порівняти лише з найвідомішим у світі фонтаном в Дубаї. Але навіть він дещо поступається цьому чудовому поєднанню людської фантазії та технічних можливостей, бо будувався в комфортних умовах і є статичним. На відміну від нього, український фонтан є плавучим судном, розташованим у воді живої річки — Південний Буг.

Півтора роки, поки йшло будівництво, вінничани спостерігали чарівне перетворення місця, яке старші люди пам’ятають як так званий острів Кемпа, закинутий, небезпечний, темний район. В неділю це оновлене квітуче місце, де з приємністю можуть провести час від найменшого до найстаршого, було відкрито офіційно.

На берегах Південного Бугу, мабуть ніколи не було так людно, як під час святкового концерту на честь відкриття набережної. Для того, аби усі бажаючі могли подивитись відкриття, довелось підганяти спеціальні авто з екранами, вмикати трансляцію відкриття на площах Вінниці, та в барах і ресторанах, які теж в результаті були переповнені.

Розпочинаючи святкування, керівники міста та області відзначили, що подібне диво може і повинно стати прикладом для кожного бізнесмена та підприємця. Що це унікальний вклад в інфраструктуру та імідж міста Вінниці як нової столиці фонтанів. Вінниччина дуже вдячна Петру Олексійовичу за такий чудовий подарунок, - говорять представники влади, - і тепер матиме нагоду пишатися ще одним своїм визначним місцем, яке вже охрестили Набережною Рошен.

За словами голови Вінницької облдержадміністрації Миколи Джиги, Вінниччина маєсьогодні нагоду подякувати одному з найкращих інвесторів та великому меценату Петру Порошенку, який зробив для області дуже багато гарного. «І, сподіваюсь, - сказав Микола Васильович, - ще дуже багато нам разом для Вінничини вдасться зробити разом»

Голова обласної ради Сергій Татусяк сказав, що така приємна подія як створення унікального культурно-розважального комплексу є суттєвим кроком у всю ту євроінтеграційну роботу, яку веде фонд Петра Порошенка і обласна рада.

Мер міста Володимир Гройсман зазначив, що набережній присвоєно ім’я Рошен рішенням міської ради. І це означає, що народне визнання увічнило те добре, що робить ця корпорація для міста.

Вечірнє шоу о сьомій вечора розпочав інструментальний гурт Симфоманія. За ними виступав відомий гурт Мандри. Лідер гурту Сергій Фоменко у привітному слові порівняв Петра Порошенка з меценатами Миколою Терещенко, та Богданом і Варварою Ханенками. Варто відмітити, що в історії України це єдиний соціально-культурний проект такого масштабу, який було повністю реалізовано за рахунок інвестиції приватного інвестора. Фонд Петра Порошенка взяв на себе усі витрати з реконструкції Набережної Рошен довжиною в 700 м, встановив нову мережу освітлення та здійснює облаштування прилеглої території площею 16,5 тис. кв. м. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтана перевищує 70 млн. грн.

Після гурту Мандри перед гостями вечора виступила народна артистка України Оксана Білозір. За її словами місто, що має фонтани просто приречене на добробут та успіх. І відкриття такого фонтану має принести Вінниці і славу і багатство на довгі роки.

Останніми співав гурт ТІК. Фронтмен Віктор Бронюк сказав про фонтан, що навіть під час гастролей по світу ніде не бачив нічого подібного, та висловив радість за те, що тепер «така фантастика» втілена у місті його юності. Під час останньої ліричної пісні «Мама» тисячі людей підняли вгору руки у світлових браслетах, з включеними мобільними телефонами та різноманітними ліхтариками, перетворивши набережну на суцільну світлову мозаїку.

Фонтан відкрив сам Петро Порошенко. У своєму привітальному слові він відзначив, що захоплений тим, як багато людей прийшло спостерігати народження нового фонтану (за попередніми підрахунками на Набережну Рошен, на центральний міст через річку Південний Буг, який було перекрито для руху транспорту та на сусідні прибережні зони прийшло подивитися шоу понад 70 тисяч городян та гостей міста). Ще більше його вразило те, що вінничани дуже ґречно поводилися навіть за такого скупчення народу. «Я не бачив жодної цигарки, жодної пляшки пива, жодного гнівного слова не чув. Зате стільки усмішок одночасно я, мабуть, не бачив ще ніколи у житті».

«Для мене сьогодні мабуть найщасливіший день в житті. – сказав Петро Олексійович у виступі, - Це фонтан, подарований усьому місту, сказав Петро Олексійович, - і кожному його мешканцю. І він є символом того, що мрії на краще завжди збуваються.»

Після промови Петро Порошенко пройшов до пульта запуску фонтану, і почалось неймовірне дійство. Усі присутні нарешті побачили фонтан-велетень, який протягом півгодини вразив публіку, виконавши під музику та у супроводі лазерного світла власну шоу-програму. Фіналом шоу став святковий феєрверк.

Починаючи з 5 вересня і до самих морозів фонтан працюватиме кожного дня з 12:00 до 22:00.

Варто додати, що в Європі є всього кілька відомих брендів, які удостоєні честі назвати своїм іменем вулиці. Приємно, що до цих достойників приєднався і український найвідоміший бренд – торгова марка «Рошен». Назва «Набережна Рошен» виникла сама собою — спочатку так її називали жителі Вінниці, потім відповідне рішення прийняли депутати міської ради.

Безумовно, на реконструкції вінницької набережної Фонд не зупиняється. Є і ширші плани пов’язані з відбудовою мосту, дитячих спортивних майданчиків у скверах міста, але головна відмінність Фонду Порошенка від багатьох інших, не розповідати про плани, а презентувати вже готову справу, що стає приємним сюрпризом для людей.

Відбувся акт передачі сертифікату про прийняття в експлуатацію обєкту Фонтан Рошен та Набережну Рошен міському голові Володимиру Гройсману. А голова обласної ради Сергій Татусяк вручив Петру Олексійовичу орден «за заслуги перед Вінниччиною».

ОРГКОМІТЕТ